Menu

Šiandien antrąja „Vaxzevria“ doze buvo paskiepytas Sveikatos ministras Arūnas Dulkys. Ministras paskiepytas specialiai įrengtame mobiliame vakcinavimo „centre“ – autobusiuke. Vilniuje pradedama ypatinga programa, kuomet Skiepų autobusiukas važinės po nutolusius Vilniaus mikrorajonus po darbo valandų, o gyventojai bus skiepijami jiems patogiausiu metu. Jei ši praktika pasiteisintų, Vilniaus miestas yra numatęs plėsti tokį tinklą.

Džiaugiamės Sveikatos ministro sprendimu skiepytis būtent mobiliame vakcinavimo „centre“ – autobusiuke, atvykusiame į VšĮ Naujosios Vilnios polikliniką. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

GYDYTOJŲ DARBO GRAFIKAI
DARBO LAIKAS
I-V – 7.00–20.00
VI*  – 8.00–16.00

*Šeštadieniais budintis šeimos gydytojas ir odontologas dirba Naujosios Vilnios poliklinikoje,
adresu V. Sirokomlės g. 8, Vilnius.

Naujininkų ir Salininkų klinikos šeštadieniais nedirba.

Kur kreiptis poliklinikos
nedarbo metu, Plačiau

Užpildykite klausimyną apie polikliniką
Aukštyn